Kosmetika

Profesionální kosmetické ošetření pleti     Mikromasáž očního okolí

 Barvení řas a obočí     Depilační program

Profesionální kosmetické ošetření pleti

Ošetření probíhá v duchu relaxace, která je navozena příjemnou hudbou. Obličej nejprve očistím mlékem a pleťovou vodou, ošetřím vhodným peelingem, který odstraní odumřelé buňky a zajistí vyhlazení pleti. Na řadu přichází masáž, která navodí celkovou relaxaci a uvolnění. Hluboké čištění se provádí na přání zákaznice a je zakončeno maskou. Na závěr použiji pleťový krém. Délka je přibližně 60- 90 minut a zahrnuje ošetření obličeje, krku a dekoltu. Účinek je trvalý jedině tehdy, provádíli se masáž pravidelně alespoň 1x měsíčně.

Mikromasáž očního okolí

Oči reprezentují celkovou fyzickou a duševní kondici . Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější částí celého obličeje. Mikromasáž oddaluje proces stárnutí, působí proti únavě očí a zlepšuje zrak. Doporučuji především těm, na které je vyvíjen velký tlak nejen v práci ale i v rodině (platí pro muže). Pro ženy naprosto úžasná rozmazlující záležitost!

Barvení řas a obočí

Barvením řas se zvýrazní oči, odpadá aplikace řasenky. Používám barvu značky Thuya, Combinal a Refectocil.

Depilační program

Depilační program španělské firmy DEPILÉVE. Tekutý vosk nanesu špachtlí na očištěná ochlupená místa a depiluji pomocí stripů. Po depilaci se nanáší sérum ke zpomalení růstu chloupků. Špičkovou depilací je depilace cukrovou pastou Dermaepil. Nedochází po ní k ucpávání folikulů ani následnému zarůstání chloupků.