top of page
obličejový

Péče o pleť

Naše pleť je zrcadlem celkového zdraví, vyrovnanosti a spokojenosti. Pocit harmonie a luxusu, který s aromaterapeutickou kosmetikou Nobilis Tilia zažijete, prospěje nejen Vaší pleti, ale také Vaší duši.
Podívejte se zde na informace, jaké služby ve spojitosti s kosmetikou nabízím.

Jaké kosmetické služby nabízím

můžete si vybrat jednu nebo všechny :-)

Image by Hisu lee

Profesionální kosmetické ošetření pleti

Toto ošetření je navrženo tak, aby vás dokonale uvolnilo a zbavilo stresu. Během ošetření hraje příjemná hudba. Nejprve očistím vaši pleť mlékem a pleťovou vodou a poté použiji vhodný peeling, který nejen odstraní odumřelé buňky, ale také zajistí, že pleť bude hladká a vyhlazená. Následně přichází na řadu masáž pro relaxaci a uvolnění.

 

Pokud si přejete hloubkové čištění, ráda vám toto poskytnu a zakončím ho speciální maskou. V závěru použiji speciální pleťový krém, který vaší pokožku dokonale hydratuje a ochrání.

 

Toto ošetření trvá přibližně 60-90 minut a zahrnuje nejen ošetření obličeje, ale také krku a dekoltu. Pokud chcete udržet trvalý účinek, doporučujeme ošetření provádět pravidelně alespoň jednou měsíčně.

 

Vaše pokožka si zaslouží být hýčkána a já se o ni postarám s láskou a péčí.

Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž oddaluje proces stárnutí, zabraňuje prohlubování vrásek, zabraňuje tvorbě váčků a kruhů pod očima. Působí proti únavě očí. Hezké oči jsou středem pozornosti každého obličeje, dopřejte si jemnou proceduru.

 

Vyzkoušejte to a uvidíte, jak se Vaše oči stanou zdravějšími, krásnějšími a mladistvějšími!

Masáž obličeje - lifting

Lifting obličeje a dekoltu je omlazovací kúrou, která je velmi populární v kosmetické péči. Jedná se o vyhlazující masáž obličeje, která výrazně zpomaluje proces stárnutí. Vyžehluje vrásky a pomáhá nám dosáhnout mladšího a příjemnějšího vzhledu. Lifting  je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s detoxikačními účinky. Uvolňuje veškeré obličejové svaly a tkáně, povzbuzuje krevní oběh, čímž se změní tonus kůže. Optimální počet sezení 8-10 masáží po týdnu.

Ceník kosmetiky

Kompletní péče o pleť - 60 - 90 min - 1100 Kč

Barvení řas v rámci kosmetického ošetření - 200 Kč

Barvení obočí v rámci kosmetického ošetření - 150 Kč

Liftingová masáž obličeje - 1000 Kč

Úprava obočí samostatně - 220 Kč

Barvení řas samostatně - 250 Kč

Barvení obočí samostatně - 180 Kč

Mikromasáž samostatně - 500 Kč

Dárkové poukazy

V případě, že chcete potěšit svoje blízké nebo přátele, můžete jim pořídit dárkový poukaz na moje služby. V případě zájmu mi napište / zavolejte.

+420 777 710 863jana.hribalova@seznam.cz

darkovy-poukaz
bottom of page