top of page
Image by TOMOKO UJI

Reference

Děkuji mým klientkám a klientům za milá slova, která snad dovedou přiblížit moje služby i těm z vás, se kterými jsem se nepotkala.

K Janičce Hříbalové už chodím mnoho let.🙂

Její služby využívám zejména pro úlevu mých bolavých zad, ale Janička mi pomohla i při onemocnění průdušek a zbavila mne úporného kašle použitím tělových a ušních svící.

Paní Jana Hříbalová je velmi milá, snaží se pomoci a ulevit od problémů každému, kdo se na ní obrátí. 

Janičku vřele doporučuju, dělá svou práci srdcem, ale i s vysokou odborností.

 

Romana Hanousková

Paní Jana Hříbalová, je člověk na svém místě. Přesvědčila jsem se o tom při první návštěvě u ní. Péči, kterou jsem od ní dostala, jsem dlouho vstřebávala.

 

Je usměvavá, ochotná, milá, zajímá se o případný problém, který řeší. Bylo mi okamžitě jasné, že se k ní budu vracet. Jsem moc ráda, že mi její pěkné webové stránky pomohly, se s ní zkontaktovat. Na  každou návštěvu k ní se moc těším a vím, že to máme vzájemné. Janičko děkuji.

 

Vlasta Cicková, Semice

Řešila jsem bolesti po úrazu a operaci kyčle. Velice mi pomohla Bowenova technika. Jelikož jsem byla moc spokojená, chodím i nadále na masáže, které jsou naprosto úžasné. Paní Jana je skvělá a pozná, co člověk potřebuje. Mohu jen doporučit.

 

Šárka Černá

K Janě chodíme cela rodina, manžel chodí na bowenovou terapii a pochvaluje si její účinky, hlavně úlevu od bolesti hlavy. Tato metoda je ideální na harmonizaci těla.

Já si užívám zase masáže různého typu, které jsou vždy na míru tomu co zrovna potřebuji.

Na masáž jsme vzali i naší dcerku, která vždy odchází nadšená 😊. Rozhodně se k Janě budeme vracet.

 

Janka Pacinová

Dlouholetá práce obkladače přinesla svoje následky. Bolavá záda a hlavně kolena. Docházím pravidelně k Janě na masáž. Kombinuje různé techniky, které mi pomáhají od bolesti. Jirka S.

 

Jirka S.

bottom of page