top of page
CB8A2026_edited_edited.jpg

Péče o tělo

Pokud si potřebujete pouze odpočinout nebo ulevit od bolesti, jsem tu pro Vás.
Díky dlouholetým studiím různých technik masáží Vám mohu doporučit a poskytnout tu nejvhodnější.
Vyberte si z bohaté nabídky masáží a poznejte sami jejich ozdravné účinky.

Jaké masáže nabízím

Image by Veri Ivanova

Bowenova tlaková masáž

(B.M.T. bodová myofasciální technika)

Bowenova masáž je celostní, velmi šetrná technika, která pracuje s měkkými tkáněmi (kůže, fascie, svaly, šlachy). Základem je série „brnkacích“ pohybů v určeném pořadí. Brnkáním resetujeme buněčnou paměť, následně dochází k uvolnění fascie. Tělo aktivuje samoléčebné mechanizmy a my mu jen pomůžeme tuto možnost využít.

Dornova metoda

Dornova metoda umožňuje šetrným způsobem navracet klouby a obratle do správných poloh. Ošetřovaný člověk se aktivně zapojuje do procedury a spolupracuje formou kyvadlového pohybu končetin. Pohyb je zároveň propojen s hlubokým dýcháním. Výsledkem je uvolnění nejenom fyzických a psychických bloků, ale i obnova toku energie.

Relaxační masáž zad

Léčivá síla doteku je v dnešní době čím dál více ceněna. Relaxační masáž slouží k uvolnění těla a mysli. Zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje celé tělo. Spolu s vonnými oleji navodí stav vnitřní harmonie.

Lymfatická reflexní masáž

Lymfatická reflexní masáž je jedinečná v tom, že pracuje s celou mízní soustavou v těle, tudíž se nevytváří tlak a nerovnováha mezi jednotlivými částmi těla. Uvolňuje stagnující lymfu, podpoří její proudění a odtok škodlivin z těla. Tím se nastartuje fungování  vlastního imunitního systému. Tuto vynikající metodu doplňuji o ošetření neurovaskulárních a neurolymfatických bodů na hlavě a těle. Je vhodné absolvovat 8-10 sezení po týdnu.

Medová masáž

Skvěle detoxikuje organizmus a zároveň stimuluje činnost vnitřních orgánů. Využívá účinků prospěšných látek obsažených v medu a speciální techniku hmatů. Zklidní se celý nervový systém, rozproudí tok lymfy (mízní tekutiny) a zlepší krevní oběh. Po aplikaci je kůže navíc hladká a voní po medu. Po této masáži odcházíte s pocitem, že jste ze zad shodili padesátikilový batoh.

Masáž chodidel

Chodidla obsahují mnoho akupresurních bodů, které jsou spojeny s různými orgány a systémy v těle. Masáž chodidel může stimulovat tyto body a pomoci uvolnit blokovanou energii, což vede ke zlepšení stavu orgánů a systémů v těle. Kromě toho může masáž stimulovat nervový systém, což má pozitivní vliv na emoční zdraví a zlepšuje celkovou pohodu. Proto se masáž chodidel stává populárním způsobem, jak dosáhnout relaxace a uvolnění napětí v celém těle.

Ceník masáží

 

60 minut - 800 Kč

30 minut - 500 Kč

* v případě využití tělové svíce + 70 Kč

Dárkové poukazy

V případě, že chcete potěšit svoje blízké nebo přátele, můžete jim pořídit dárkový poukaz na moje služby. V případě zájmu mi napište / zavolejte.

+420 777 710 863jana.hribalova@seznam.cz

darkovy-poukaz
bottom of page